Wšechno zlé je k něčemu dobré...2.díl

21. dubna 2008 v 12:58 | Devil´s SPEW
Práwě proto aby začla novej žiwot jsem sem jela!!..sem do Hamburgu..Přesně Kouknu na hodinky a zjistím, že je půl 8..je nejvyšší čas vyrazit...Dojdu domů kolem 19.45 "čusek Katuuuš..tg se chystej ..vyrazíme" mrkne na mě .." wíš míšo já newím jestli je to dobrej nápad..raději budu doma" kouknu na něho.. !Sakra nech toho!!! Běž se nachystat čekám..a žádný keci!" řekne a jde na něm vidět, že ho to už štve..Seberu se a jdu..jdem nenormální už mě to se*e..Stojím před skříní a vybírám si hadry...vezmu si riflové třičtvrťáky, uplý černý top a moje milowané ADIA...oči obtáhnu černou tužkou a na rty lesk..Sejdu dolů.. "Můžem jít" řeknu jenom a Michal se usměje, obuje, zamkne a my vyrážíme..." áááá jsme tady" vejde do nějakýho baru..No je tu docela rušno..Když se tg díwám, zjistím, že tady není žádný místo ..."brácha jdem někam jinam..není tady žádný volný místo" " hej jakože vůbec" řekne a jde za nějakýma holkama.Po chvíli kývne hlavou, jakože si mám jít sednou.Dojdu tam a jdu si sednout mezi holky.Tak hodinu kecáme.Jsou děsně fajn..Pak jdem tancowat.Hrajou tam Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt od Alex c., Don´t stop the music od Rihanny a wšechno možný..Paříme tam docela dlouho...po chvíli su docela unawená, tak si jdu sednuot a objednám si nějaký pití..Jenom vidím jak se tam brácha cucá s nějakoz holkou..a musím se smát..celej Michal..:D..Zanedlouho se odeberou někam pryč ( wšichni víme co se stane, že? xDD)...mezitím co on si tam užiwá ja umírám nudou:(..Naštěstí hrajou docela slušně! "ahojky..my se ještě neznáme..já jsem Tina" řekne ta holka " ahoj ..já sem Kathia " usměju se..! ten hoper co šel s Andreou, je tvůj brácha? " zeptá se..." no jo je to on..proč? " "no nechci se do toho motat, ale ona je strašná děvka, hodně kluků ji naletělo..vyspali se s ní..zamilowali se do ní..a ona je pak odkopla" vyhrnula ze sebe.." oh díky, že si mi to řekla..budu ho warowat" "jo, ale neříkej mu, že jsem to řekla já ju? " podíwá se na mě s prošebným výrazem..a jde na ní vidět, že nelže..má prawdu.."neboj..mlčím.." odpowím a podíwám se směrem kam šli to dwa...Chjóóó já se fakt nudím..:(..."mno no..Tino prosímtě řekni michalovi až vylezou, že jsem šla domů..ať nemá strach..dík" řeknu ji.." jo dám vědět.." rozloučím se s ní,...a vyrážím domů.Je to krása, procházka nočním Hamburgem..Dojdu domů, napustím si vanu a naložím se do ní, přemýšlím tg nad wším..Jalý to bylo v ČR..když jsem tam měla nej kamoše..y teď v DE skoro nikoho nerznám! Po hodině vylezu ven a udělím si večerní hygienu a achvilku si zapnu noťas..Je něco kolem 1 ráno a na icku nidko není chjo..mno nic kouknu na spolužáky..Najednou se mi ukáže že Timy je online..no výborně..je to můj nejlepší kamarád odsud z německa...Nikdy sem ho neviděla..ani na fotkách..prostě vůbec..ale mám ho děsně moc ráda..moc si ho wážím..on mi dokázal wždycky pomoct..znám ho tg rok a půl..(newí, že jsem tady v Německu..má to bejt překvápko ;))......
Timy: Jéé ahoooj .-*
K3th!e: ahooj timíí:-*
Timy: Jak se mááš?
K3th!e: Joo Dobře..co ty ;)
Timy: No já se mám taky dobře..
K3th!e: tg to je dobře..:) a co děláš?
Timy: prohlížím si blogy..a nudím se..a přemýšlím nad tím, že bys mohla dojet do Německa..ty?
K3th!e: mnO..já poslouchám nějakou skupinu...Panik se jmenuje..kámoška je uplně žere..já sem je ještě neviděla..:D...ale tu hudbu maj suprovou...mno mohla bych dojet mno...máš zejtra čas?
Timy: joo..wow..Panik..hm..to newím..neznám ..Zítra?..no jo mám!Proč? to jseš v Německu nebo co ? :-D
K3th!e: mnO ..nebudeš tomu věřit,ale jo..Jsem v Německu. Přestěhowali jsme se sem..
Timy: Cože????????????????????????...fakt?? no ty vole..Mě se snad splnil sen Jo mám čas..Kdy můžeš?..A kam jste se přestěhovali?..a kdy?..proč?, jak?..ty vole povídeeeeej
K3th!e: xDDDD..Jo Jsem ráda, že jsem tady..mnO mě to je jedno..jak tobě se bude hodit ..yo a do Hamburgu
Timy: Do Hamburgu?..Ty chceš aby mě kleplo?! Já sem taky z Hamburgu!!..Já můžu až večer:( ...tak kolem 8?? v parku..ve středu města.Víš kde je ne?
K3th!e: fakt?..to je supeeeeeeeeeeeeeeer..jo tg v 8..neboj wím kde to je!..ale buď tam!..Poznám tě..swým vnitřním instinktem :D..
Timy: už se těšíííííííííííííím..fakt mooc:-*:-*:-*
K3th!e: jo já taky..mno nic jdu hajinkat..tg dobrou papa:-*
Timy: pá:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama