The Best x))

29. dubna 2008 v 17:46 | Hexynkaa :o)
Když jsme měli spojenou hodinu s paní profesorkou Aujeskou :
1) Otázka na Janu : Cuántos meses tiene un aňo? odpověd : Me llamo Jana ...( Tato otázka byla položena 2 krát a pokaždé stejná odpověď ).... překlad ---------> Kolik měsíce má rok??..Jmenuju se Jana :D:D:D:D

Hodiny s paní profesorkou Valíkovou!
2) Qué haces Tomáš? odpověď : BIEN!! překlad ---------> Co děláš Tomáši?.....Dobře ...
3) Lucko? odpověď : Ano? otázka : Jak se řekne obchod? odpověď : la tenida
4) Tak kdo nám vyčasuje sloveso abrir? zeptala se paní profesorka. Kikin neváhal a okamžitě zvedl ruku. Úplně mu zářili oči a vypadal, že to snad bude časovat ve všech časech přítomný, minulý, budoucí... Paní profesorka řekla : Tak nám to sloveso Kryštofe vyčasuj v přítomném čase!..A kryštof spustil : Takže abro, abras, abra....Kryštofe?? řekl paní profesorka znepokojeně . celá třída výtlem Kikin..: Jo znovu já to umim a časoval opět : Abro , abres, arbró, abristeis....paní profesorka se už taky začla docela smát a znovu se ho zeptala jestli je schopnej to DOBŘE vyčasovat. Kikin řekl, že ano a tak časoval a strašně se u toho smál!...Abro, abrís, abre, abrimos, abristeis, abren!.... lol..prostě všichni výtlem a paní profesotka ze zeptala : Kryštofe, prosímtě cos to časoval? a ze třídy se ozvalo..budoucí čas!!......Tak jsem se dlouho nepobavila a na konec to myslím časoval Vojta?!
Kikinovi strašně často praská gumička u rovnátek a teče krev z nosu!Když mu praska poprvé tak se to stalo ve španělšnině u paní profesotky Valíkové! reakce byla asi taková to: Kryštofe, co se ti stalo?..zeptala se paní profesorka, po té co si myslela, že se Kikin chytá za oko!..Kryštof jí odpověděl: Praskla mi gumička , můžu jít a záchod?...odpověd byla samozřejmě, že anoo!! a ještě paní profesorka myslela, že si vypíchl oko?..nebo něco takového s okem!....a když se Kikin vrátil atak prohlasila větu: Žižka přichází!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama