Heh xDD

29. dubna 2008 v 17:43 | Hexynkaa :o)
Po škole taky good...Jak jsme šli ze školy!!..Já, Terka, Klárka a Kikin..Klárka prohlásila :
Moje babička, která mě nemá ráda, si najednou řekla, že mě bude mít ráda a dala mi dvě stovky!..tak toho musím využít, než mě přestane mít ráda :D....
1) FYZIKA : Vy se chováte úplně nemožně!!....nechápu kde to beret tady to chování! tady bude né motýlí, ale špendlíkový klid.....všichni výtlem!.....Prestantě se smát!! Vy mi připadáte jak ti šašci z VBR....nebo - li velmi blbých reklam!..On to řekl prostě drsněě!!.....ale byla jsme ráda, že tu skratku vysvětlil!!
2) ČEŠTINA : Paní profesorka Netolická a natáhla ruku směrem k Pápě a řekla : Hůůůůůůů k tabuli!!
Prosim vás tady u toho v těch závorkách bude výslovnost tak se nelekjete...jinak by to stratilo pointu!...je to trapně napsaný....ale snažila jsem se!....prostě pod tím "DŽ" si předtavte normální jesičinu výslovnost....Jejího jména :o)
3) OBČANKA : Takže děti, probereme si sexuální výchovu! A začneme prvním pojmem : Co je to fetišismus? A zeptám se třeba ..... Tak Kláro Hyspecká můžete mi říct co to je? A Klárka spustila : No takže fetišismus je...že vlastě ... nevím jak to říct!......Dobře zeptáme se jesiky ( jesiky )..Jesi začla ruřit a řekla..Já nejsem Jesika ( Jesika ), ale Jesika ( Džesika ). A paní profesorka Matoušková na to : Ale já znám plno Jesik ( Džesik ) a všechny se vyslovujou ( Jesiky ).....tak už 1. výtlem a Jesi na ni!....ale já nejsem Jesika ( Jesika ) ... paní profesorka na ni: Tak dobře budu vám říkat : DRAHÁ PŘÍTELKYNĚ!!.... všichni jse chytli takovej záchvat smíchu..až to nebylo hezký!
4) ČEŠTINA : jednou se učitelka ptala kdo opakoval slovní druhy ( latinsky ) a všichni jsme samozřejmě řekli, jak jsme zvyklí od adapťkáku : PÁPA...a paní profesroka: Kdo?..a my zase : PÁPA...Paní profesorka nechápala a pak řekla : Pápa??...To je Patrik ne??!!
5) FYZIKA : Pak profesor Sedlák? : Ooooo Patriku..ty máš ale krásnej vánoční sestřih!...Patrik na něj: Děkuji a on ještě dodal: nemyslím, že to máš sestříhaný do stomečku! :D :D...ale tak krásně nakrátkoo!!
6) MATEMATIKA : paní profesorka Špetíková najedmou ze sebe vyhrkla : Nehaště po mě ty papírky!...Já za to nemůžu!! :D)
7) MATEMATIKA : Kdo to udělal?....Řekněte mi kdo to byl??..Dvakrát za sebou vyhrl paní profesorka ŠPE... A Štepán vyhrkl : No já to nebyl! odpověd paní profesorky : No já neřikám, že jsi to byl ty! Štěpán : Tak se na mě nedívejte, já to nebyl!... paní profesorka : A kam se mám dívat? Dostropu??..Štepán potichu : No třebaa!....Musim říct, že se smála i ona!!
8) CHEMIE : Otázka, kterou položil pan profesor Zouhar! Jak by jste se zachovali kdyby začlo hořet?..Jak by jste to hasili? Ze třídy se ozývalo: ..Písek, voda, pěna, a nejednouu DEKAA ! Pan profesor řekl : Anoo všechno je správně!..Ale s tou dekou, samozděrmě je to správně, ale nesmíte tu deku tam dávat, jak kdyby jste chtěl přiložiz do kamen!!... :D
9) ČEŠTINA : Paní pro fesorka se obrátila s dotazem na Ondru a řekla : Honzo?....ty jsi Michal, žee! :D noo mooc hezký! To se musí nechat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aleš Aleš | 18. května 2008 v 14:59 | Reagovat

Nic proti tobě, ale mě to moc vtipný nepřijde....trochu trapas....hehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama