Únor 2008

30 seconds to Mars

15. února 2008 v 16:31 | Devil´s SPEW
-kapela vznikla v roce 1998 díky Jaredu Letovi (zpěv, kytara) a jeho bratrovi Shannonovi (bubny) v jižní Californii.
-30 seconds to mars začali pouze jako rodinný projekt -později se k nim připojil Matt Wachter (kytarová basa), v kapele se točilo několik kytarystů (jako Kevin Drake nebo Sono Bixler) nakonec kapelu doplnil klávesista Tomo Milicevic.
-Ačkoli je Jared Leto Hollywoodským hercem, nevyužívá to k prosazování kapely, doopravdy kapela nechce využívat Jaredovi slávi k zviditelnění
-Jejich 1. album 30 seconds to mars bylo produkováno Bobem Erzinem (Pink floyd, KISS), vydali ho v roce 2002, mělo dobrou kritiku, ale prodalo se ho jenom kolem 100 000kusů
-2. album A beatifil lie- na něj kapela vynaložila hodně úsilí, procestovala 4 jiné kontinenty, zahrnující 5 různých zemí, kvůli perfektnímu zvuku, a zároveň dovolovala Jaredovi jeho filmovou kariéru. Album bylo vydáno v roce 2005 (30 srpen) produkoval ho Josh Abraham (pracoval například s Velvet nebo Linkin Park)
-Protože A beatiful lie bylo vyzrazeno 5 měsíců před vydáním, kapela se rozhodla přidat 2 bonusové songy - "battle of one" a "hunter"

Prosba!!

15. února 2008 v 16:24 | Devil´s SPEW
Aoy holQy a kluci!!! Monkey
Yak she máte??
Tgže ..ProsímWás..NayDe ShE nĚQdo , kdO bY mi chtĚl s tímhlE blOgem pomáhat???..
Image Hosted by ImageShack.us
NěyAQ thO nesthíhám :(..Image Hosted by ImageShack.us....Není čAs, ťeď šQolA...Image Hosted by ImageShack.us..a faQt thO neyDe..tgžE něJakÁ dobrá DušE, QdyBy shE našLa tg By YenOm pOtěšiLa!! black...PřEdEm děQuyUuuU ...X_x ... :o*..x)